infolinia: 84 685 02 02

Promocje

Szkolne okazje

13 sierpnia - 7 września

Tylko teraz atrakcyjne upusty na meble sięgające nawet 47% oraz dodatki do 37% taniej. Cały asortyment w 10 ratach 0% z możliwością rozpoczęcia spłaty dopiero od stycznia 2016 r. Sprzedaż mebli i dodatków w systemie ratalnym dotyczy wybranych salonów stacjonarnych.
 

Kuchnie na wymiar 20% taniej

13 sierpnia - 7 września

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i zaoszczędź aż 20% zamawiając kuchnię na wymiar Senso Kitchens. Co więcej, teraz możesz ją kupić w ratach 0% z możliwością spłaty od stycznia 2016 r.
 

Rabaty na stoły, krzesła i stoliki

1 sierpnia - 31 października

Teraz wybrane modele stołów, krzeseł, ław i stolików okolicznościowych możesz nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają nawet 20%.

 

 

Meble tapicerowane w promocji Premium

15 lipca - 30 września

Sprawdź naszą ofertę mebli tapicerowanych w promocji premium.

 

Kup materac,
a stelaż otrzymasz GRATIS

15 czerwca – 30 września

Teraz kupując materac z kolekcji Mimas oraz Magnus, 7-strefowy stelaż Ergo Plus otrzymasz w prezencie. Skorzystaj z okazji i wybierz swój zestaw.

 

Meble z naturalnych materiałów do 25% taniej

14 lipca – 31 sierpnia

Jeśli jesteś miłośnikiem pięknych i trwałych mebli wykonanych z wykorzystaniem naturalnych materiałów, takich jak drewno i fornir, teraz możesz nabyć je w nowych, niższych cenach. Za najwyższą jakość zapłacisz nawet 25% mniej!

 

Wyprzedaż mebli i dodatków

Sprawdź aktualne wyprzedaże. Rezerwuj meble i zamawiaj dodatki w rewelacyjnie niskich cenach online! Odwiedź również najbliższy salon z ofertą Black Red White i zapytaj o dostępność asortymentu. Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami.

 

 

strzałka do góry