Polish

Promocje

Promocje na wiosnę

14 kwiecień - 4 maja

Wiosna to idealny moment, żeby zmienić coś w swoim mieszkaniu. Tylko do 4 maja meble i dodatki możesz kupić nawet 30% taniej, a płatność za zakupy rozłożyć na 30 lekkich rat 0%. Mamy dla Ciebie też 20% rabatu na meble kuchenne z nowoczesnymi lakierowanymi frontami. Sprzedaż mebli i dodatków w systemie ratalnym dotyczy wybranych salonów stacjonarnych.
 

Kup materac
a stelaż otrzymasz gratis

1 kwietnia – 30 czerwca

Teraz kupując materac z kolekcji Magnus, Lumnis i Luxurius, otrzymasz w prezencie 7-strefowy stelaż Ergo Plus. Skorzystaj z okazji i wybierz swój zestaw.

 

Meble piękne z natury - promocja na meble z elementami drewna i forniru

1 marca – 31 maja

Do końca maja trwa promocja na meble z elementami drewna i forniru. Wybierz idealną kolekcję dla siebie i wprowadź odrobinę natury do swojego wnętrza.
 

Wyprzedaż żarówek

Zamawiaj żarówki w rewelacyjnie niskich wyprzedażowych cenach! Wyprzedaż żarówek trwa do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami.

 

Wyprzedaż mebli i dodatków

Sprawdź aktualne wyprzedaże. Rezerwuj meble i zamawiaj dodatki w rewelacyjnie niskich cenach online! Odwiedź również najbliższy salon z ofertą Black Red White i zapytaj o dostępność asortymentu. Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami.

 

Zobacz nas
Opinie o Brw.com.pl na Opineo.plMoja Planeta. Dom. Blog BLACK RED WHITE
strzałka do góry