infolinia: 84 685 02 02

blog

Katalogi

Krzesła, stoły, stoliki 2015

Sprawdź szeroki wybór krzeseł, stołów, ław i stolików Black Red White. Wybieraj w bogatej palecie stylów, wzorów i kolorów, dzięki którym urządzisz praktyczną kuchnię i jadalnię oraz wygodny salon. Teraz wybrane modele możesz nabyć w jeszcze lepszych cenach.

 

Meble tapicerowane Family Line

Meble wypoczynkowe muszą spełniać podstawową funkcję – zapewniać wygodę. Nasze projekty powstają w oparciu o najnowsze trendy i codzienne potrzeby przyszłych użytkowników. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy w nowym katalogu mebli tapicerowanych Family Line.

Katalog 2015

„Moja Planeta. Dom.” tym hasłem kierowaliśmy się przygotowując Katalog 2015. Wiemy, że Polacy poszukują nie tylko mebli, ale także wizji własnego, pełnego ciepła i emocji domu, dlatego propozycje Black Red White pełne są nowych inspiracji, podpowiedzi i porad, na co zwrócić uwagę podczas urządzania i wyboru asortymentu.

Meble tapicerowane

W odpowiedzi na Twoje potrzeby stworzyliśmy wyjątkowe kolekcje mebli wypoczynkowych. Nasze propozycje to kwintesencja stylu, funkcjonalności a przede wszystkim wygody. Wszystko po to, by codzienność stała się przyjemniejsza.

 

 

Kuchnie Junona Line

Kompaktowe zestawy mebli oraz mikroukłady z linii Junona Line zostały stworzone specjalnie z myślą o właścicielach małych kuchni. Dzięki praktycznym pomysłom teraz każdy może cieszyć się nowoczesną i ergonomiczną kuchnią, nawet w niewielkim wydaniu!

 

Rodzinne kuchnie Family Line

Moduły z kolekcji Family Line dają możliwość ergonomicznego zaaranżowania nawet niewielkiej przestrzeni. Teraz możesz odmienić wygląd swojej kuchni i stworzyć optymalny układ mebli pasujący do rozmiaru Twojego wnętrza.

 

Kuchnie NIKA

Przekonaj się, jak w prosty sposób odmienisz swoją kuchnię. Komplety NIKA sprawdzą się zwłaszcza w kuchniach o niedużym metrażu, a dodatkowe szafki do rozbudowy pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

 

Kuchnie na wymiar

Senso Kitchens

Zobacz katalog Senso Kitchens! Wybierz styl, kolorystykę, materiały i różnorodne rozwiązania. Poznaj najnowsze trendy i odkryj ponadczasowy czar tradycji. Sprawdź więcej możliwości i przekonaj się, jak funkcjonalne może być wnętrze Twojej kuchni.

 

Szafy

Jeśli jesteś zwolennikiem porządku, w Twoim mieszkaniu nie powinno zabraknąć funkcjonalnej i pakownej szafy z drzwiami przesuwnymi. Wybierz model, dostosuj go do posiadanej garderoby i ciesz się idealnie zorganizowanym wnętrzem.

 

strzałka do góry